Plenerowy ślub humanistyczny w Mayovce

Mayovka to nietypowe i niepowtarzalne miejsce na zorganizowanie ślubu oraz wesela w plenerze. Otoczona zielenią, położona tuż nad rozlewiskiem i na każdym kroku czarująca spokojem. Klimat idealny do rustykalnego wesela na świeżym powietrzu. Spacerując po obiekcie widać ogrom serca, jakie włożyli w to miejsce Maja i Jurek – właściciele Mayovki. Ale zacznijmy od początku…

Koniec kwietnia, przyroda budzi się do życia… W takich okolicznościach Ania z Karolem wzięli ślub humanistyczny i przeczytali sobie swoje przysięgi małżeńskie. Ceremonia w gronie najbliższych osób, wzruszające deklaracje przy melodii gitary, śpiew ptaków, cisza i spokój – czy to wszystko nie brzmi pięknie? Przyjęcie odbyło się w galmpingu, gdzie dekoracje powaliły nas na kolana. Wszystko dograne w każdym stopniu, gdzie główni bohaterowie tej historii spędzili ze sobą czas. 

Musimy przyznać, że ślub humanistyczny w Mayovce to rewelacyjny pomysł! Taka forma ślubu staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Ślub humanistyczny to bardzo emocjonalna i mocno spersonalizowana forma zawarcia małżeństwa. Własne przysięgi wywołują wiele emocji i łzy szczęścia zarówno na parach, jak i na ich gościach. Tutaj nie ma schematów, możecie robić to, na co tylko macie ochotę. 

Organizacja: Inglot weddings
Miejsce: Mayovka
Wedding Planner: Like a dream weddings – Marta Zapała
Mistrz ceremonii: Ślub humanistyczny
Aranżacja i florystyka: Wzorowisko
Papeteria: This or That 
Oprawa muzyczna: Jasiu muzykant
Suknia: Atelier Tesorosi
Make up: Marcelina
Hair: Angelorivieri 

play_circle_filled
pause_circle_filled
Hudson Taylor - Old Soul
volume_down
volume_up
volume_off

Zobacz więcej naszych historii