White Heart Fotografia

Romantyczna sesja zakochanych w sielskim klimacie​

Magdalena i Przemek

Romantyczna sesja zakochanych to jedna z naszych ulubionych form opowiadania historii i nie będziemy ukrywać, że sielsko-rustykalne klimaty są bliskie naszemu serduchu. Swoboda, naturalność, pisanie romantycznych listów, czułe gesty i bliskość dwojga ludzi jest dla nas ogromną inspiracją.

Na początku chcielibyśmy przedstawić Wam zakochaną po uszy parę – Magdę i Przemka. Sposób w jaki oni na siebie patrzą potrafi nas przysporzyć o ciarki zachwytu, które wędrują po naszych karkach. Tak zakochane w sobie osoby to wielka przyjemność fotografować. Stary dworek, w którym przebywała Magda stworzył nam klimat niczym wyjęty z powieści „Pan Tadeusz”, a w pomieszczeniu skąpanym w półmroku dodatkowego romantycznego klimatu dodawała nam puszczona muzyka. Dźwięk klimatycznej melodii to nieodłączny element na naszych sesjach. Musicie również wiedzieć, że w duszy Magdy konie odgrywają ogromną rolę, więc nie mogło ich zabraknąć w trakcie sesji. Podczas bardzo ważnego momentu tego dnia, naszej uroczej parze towarzyszył Siwy i Zazu <3 Te zwierzaki skradły nasze serca, więc możecie się spodziewać częściej takich bohaterów w naszych opowieściach.

Nie da się zaprzeczyć, że pisanie do siebie listów to bardzo romantyczna chwila. W dzisiejszym świecie często zapominamy mówić naszym bliskim, jak wiele dla nas znaczą.  Na tej sesji Magda z Przemkiem zdecydowali się przelać na papier troszkę czułych słów, które przeczytali sobie przy zachodzie słońca. Czyż to nie brzmi pięknie? Jesteśmy pewni, że ten kawałek papieru będzie świetną pamiątką na długie lata.

Nie przedłużając, zapraszamy Was na obejrzenie opowieści o przepieknej i jakże prawdziwej miłości, która dlugo zostanie w naszych sercach.

Miejsce: Dworek w Świdniku

Konie: Siwy i Zazu | Naranjito PRE

Music: Ben Howard - Old Pine