Najczęściej zadawane pytania

01

Czy zawsze fotografujecie w duecie?

Zawsze działamy we dwoje. Nasz sposób fotografowania łączy się tworząc zróżnicowaną całość, pełną ciepła i prawdziwych emocji.

02

Jak wygląda Wasza praca w dniu ślubu?

Naszym celem jest uchwycenie wydarzeń w naturalny sposób – prawdziwych chwil i emocji. W dniu ślubu staramy się być jak najmniej widoczni, podglądamy wydarzenia z boku. Wyjątek stanowią przygotowania oraz sesja ślubna – w tych momentach dajemy Wam sporo wskazówek i służymy pomocną dłonią. W głównej mierze wykorzystujemy naturalne światło, łapiąc małe chwile i interakcje, które często pozostają niezauważone, a które składają się na opowieść Waszej miłości.

03

Jak długo fotografujecie w dniu ślubu?

Fotografujemy maksymalnie 5, 10 lub 12 godzin w zależności od wybranego pakietu.

04

Czy musimy zapewnić Wam nocleg?

W przypadku wesel oddalonych powyżej 150 km od naszego miejsca zamieszkania (Limanowa) będziemy Wam bardzo wdzięczni za zapewnienie noclegu.

05

Czy zdjęcia mogą być w innych kolorach?

Niestety nie. Nasze fotografie cechują się niepowtarzalnym stylem. Wierzymy, że to właśnie te cechy naszych zdjęć przyciągnęły Was do nas.

06

Co otrzymujemy zamawiając fotografie ślubne?

Jeszcze przed ślubem przekazujemy Wam stworzony przez nas poradnik ślubny. Wszystkie fotografie, które dla Was wykonamy przechodzą staranną selekcję oraz edycje, by stworzyć spójną opowieść. W końcu oddajemy Wam przepiękne pudełko z odbitkami lub album, który zachowa Wasze wspomnienia na zawsze. Dodatkowo, umieszczamy cały materiał w galerii online, zabezpieczonej hasłem, z możliwością pobrania zdjęć w pełnej rozdzielczości.

07

Czym jest poradnik ślubny?

Chcemy, aby Wasze przygotowania do ślubu były jak najłatwiejsze i mniej stresujące. Przekazujemy Wam nasz poradnik ślubny, który mamy nadzieję, że przeprowadzi Was po kolei przez wszystkie najważniejsze momenty tego dnia, a w konsekwencji sprawi, że będziecie stresować się choć odrobinę mniej podczas Waszej uroczystości.

08

Czy wykonujecie sesję plenerową w dniu ślubu?

Oczywiście! Zawsze zachęcamy do zrobienia takiej sesji zdjęciowej. Stawiamy na naturalność i prawdziwe emocje, dlatego podczas takiej sesji jesteśmy w ruchu, rozmawiamy, łapiemy najlepsze momenty. Nie musicie umieć pozować – poprowadzimy Was i damy sporo wskazówek. Nie przeznaczamy na taką sesję więcej niż 30 min, nie chcemy, aby Wasi goście zauważyli Waszą nieobecność.

09

Czy wykonujecie zdjęcia grupowe w dniu ślubu?

Tak, i gorąco zachęcamy Was do wykonania takich zdjęć ze swoimi najbliższymi. Po uroczystości zawsze staramy się zrobić również zdjęcie grupowe, na którym zobaczycie wszystkich uczestników wesela.

10

Co w przypadku, gdy nie będziecie mogli wykonać zdjęć?

Nie bierzemy tego nigdy pod uwagę, ale gdyby wynikła taka sytuacja, to możecie być pewni, że Was o wszystkim powiadomimy i będziemy starać się zapewnić Wam godne zastępstwo.

11

Czy posiadacie zgodę na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Oczywiście, że tak. Przed ceremonią zawsze udajemy się do księdza, żeby się przedstawić i chwilkę porozmawiać na temat pracy w czasie ceremonii ślubnej.

Opowiedzcie nam Waszą historię

Chętnie poznamy Was trochę bliżej, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.