White Heart Fotografia

Poznajcie nas troszkę bardziej!

Na codzień jesteśmy parą zakochanych w sobie osób, które po prostu robią to, co kochają. Mamy niesamowite szczęście, że nasza pasja stała się również naszą pracą, dzięki temu do każdej historii podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. Nasz sposób tworzenia łączy się tworząc zróżnicowaną całość, pełną ciepła i prawdziwych emocji.

Cześć, jestem Emilia

Lubię spędzać czas z ludźmi, śmiać się głośno i chłonąć wszystko to, co dzieje się dookoła mnie. Lecz lubię też uciec gdzieś, gdzie nie będzie zupełnie nikogo, wyciszyć się, odpocząć od tłoku ulic i ciągłej gonitwy. Jestem przede wszystkim wrażliwa, a to pozwala mi na czerpanie energii i inspiracji do własnych działań. Fotografia jest dla mnie jednym z największych skarbów, jakie kiedykolwiek miałam. Zdjęcia to znacznie więcej niż tylko papier i atrament. Są one cennymi pamiątkami pełnymi wspomnień, które przenoszą mnie w inne miejsce i czas. Moja dusza jest totalnie zakochana w klimatach vintage. Uwielbiam kupować rzeczy z dawnych lat i dawać im nowe życie, a na winyle z dobrą muzyką czy retro sukienkę zawsze znajdę miejsce! 

Czym jest dla mnie fotografia?

Przede wszystkim zatrzymywaniem ulotnych momentów. Uwielbiam łapać emocje, spontaniczne uśmiechy czy łzy szczęścia lub wzruszenia. Cieszę się, gdy ludzie obdarzają mnie odrobiną zaufania i otwierają się przede mną nie udając nikogo. Autentyczność w fotografii jest dla mnie bardzo ważna, dzięki temu mogę tworzyć dla Was zdjęcia ukazujące szczerą i prawdziwą historię. Moja estetyka przejawia się w ciemniejszych kolorach, ale czy to źle? Każdy powinien mieć do zaoferowania coś od siebie, a ja już taka jestem. Na swoją fotografię chciałabym przelać troszkę magii, tworzą filmowy klimat pełen Waszych niezastąpionych uczuć.

Cześć, jestem Rafał

Największą radość w życiu sprawia mi tworzenie. Odkąd pamiętam lubiłem wyżyć się kreatywnie. Przelewałem swoje pomysły na papier, płótno czy cyfrową sztukę. Myśle, że nie skłamię jeśli powiem, że jest we mnie ten pierwiastek artystycznej duszy, która ciągle musi być zaspokajana i jest wrażliwa na otaczający mnie świat.

Jestem wielkiem fanem kawy i winyli, których kolekcja powiększa się z roku na rok. Dużą rolę w moim życiu odgrywa właśnie muzyka. Praktycznie towarzyszy mi cały czas. Gdy pracuje, odpoczywam, a czasami nawet jak śpię. Ciągle odkrywam nowych artystów, którzy inspirują mnie do dalszego działania. Lubię również filmy i seriale, które są przepełnione tajemniczością, dają do myślenia lub są pełne wizji odkrywania kosmosu, czasu i przestrzeni. Od zawsze mnie to fascynowało. Myśle, że to tajemnica i brak odpowiedzi dają mi pole do popisu dla mojej wyobraźni i ciągłego poszukiwania. Ta ciekawość świata daje mi siłe do dalszego rozwoju.

Fotografia w moim życiu

Fotografia jest dla mnie trochę jak terapia. Pozwala przezwyciężyć mojego wewnętrznego introwertyka. Dzięki niej bardziej otworzyłem się na ludzi, co pozwalam mi poznawać nowe fantastyczne osoby. Staram się, aby moje fotografie opowiadały historię, Waszą historię. Abyście po jakimś czasie mogli spojrzeć na nie i wrócić wspomnieniami do tego jednego momentu. Do tego małego wycinka w czasie, który przywoła uśmiech na twarzy czy łzy wzruszenia. Za to kocham fotografią. Uważam, że dzięki niej podróżowanie w czasie jest możliwe.

Emocjonalne i filmowe opowiadanie historii.

Łącząc naszą pasję do kina i fotografii artystycznej zaczęliśmy tworzyć nietradycyjne fotografie, wykorzystując naturalne światło, łapiąc małe chwile i interakcje, które często pozostają niezauważone, a które składają się na opowieść Waszej miłości.

Wiemy, że nie każdy będzie chciał nawiązać z nami współpracę, ale naszym celem nie jest zadowolenie wszystkich, tylko opowiedzenie historii ludzi, którzy nadają na tych samych falach.  Wasza historia miłosna jest wyjątkowa i Wasze zdjęcia też powinny takie być.  

W naszej pracy nie znajdziecie nieszczerych chwil i niezręcznych uśmiechów.  Dlaczego?  Ponieważ później spojrzycie na te zdjęcia i będziecie wiedzieć, że to nie było prawdziwe, nie rozpoznacie siebie. Dlatego skoncentrujemy się na Was i Waszej miłości.  Prawdziwej.  Surowej.  Z całą naszą wizją i stylem.  A jeśli tak jak my jesteście marzycielami i szukacie czegoś prawdziwie AUTENTYCZNEGO, PONADCZASOWEGO i ARTYSTYCZNEGO.  Zróbmy to! 

Opowiedzcie nam swoją historię