Z tej strony

Emilia & Rafał

dwie marzycielskie dusze wierzące, że miłość jest siłą, która napędza świat. Wszystko, co robimy, opiera się na tym przekonaniu. Poprzez fotografię pragniemy opowiadać piękne i szczere historie zakochanych osób, które są dla nas niekończącym się źródłem inspiracji.

Fotografia jest dla nas przede wszystkim zatrzymywaniem ulotnych momentów. Uwielbiamy łapać emocje, spontaniczne uśmiechy czy łzy szczęścia lub wzruszenia. Cieszymy się, gdy ludzie obdarzają nas odrobiną zaufania i otwierają się przed nami nie udając nikogo.

Jestem przede wszystkim wrażliwa, a to pozwala mi na czerpanie energii i inspiracji do dalszych działań.

W moim życiu cenię sobie spędzanie czasu z ludźmi i lubię chłonąć wszystko to, co dzieje się dookoła mnie. Lecz druga część mnie lubi uciec gdzieś, gdzie nie będzie zupełnie nikogo, wyciszyć się, odpocząć od tłoku ulic i ciągłej gonitwy. Fotografia jest dla mnie jednym z największych skarbów, jakie kiedykolwiek miałam. Zdjęcia to znacznie więcej niż tylko papier. Są one cennymi pamiątkami pełnymi wspomnień, które przenoszą mnie w inne miejsce i czas. 

Moja dusza jest totalnie zakochana w klimatach vintage. Uwielbiam kupować rzeczy z dawnych lat i dawać im nowe życie, a na winyle z dobrą muzyką czy retro sukienkę zawsze znajdę miejsce!

Emilia

I tak samo jak wierzę w moc prawdziwej miłości, która jest ponadczasowa, tak uważam, że fotografia jest czymś nieprzemijalnym i zostanie z Wami do końca życia.

Największą radość w życiu sprawia mi tworzenie. Odkąd pamiętam lubiłem działać kreatywnie – przelewałem swoje pomysły na papier, płótno czy sztukę cyfrową. Obecnie to fotografia w dużej mierze pozwala mi zaspokoić ten kreatywny pierwiastek w sobie. To ona daje mi wolność tworzenia i jest dla mnie pewnego rodzaju formą terapii. Dzięki niej wychodzę ze swojej strefy komfortu. Mimo mojej introwertycznej (jak sądzę) natury bardzo doceniam nowo poznanych ludzi, ich pasje i historie. To one inspirują mnie do działania i do uwieczniania ich w formie fotografii.

Lubię filmy i seriale, które są przepełnione tajemniczością lub są pełne wizji odkrywania kosmosu, czasu i przestrzeni. Od zawsze mnie to fascynowało. Myślę, że to ta tajemnica daje mi pole do popisu dla mojej wyobraźni i ciągłego poszukiwania. Ta ciekawość świata daje mi siłę do dalszego rozwoju.

Rafał

Autentyczność w fotografii jest dla nas bardzo ważna.

Dzięki temu możemy tworzyć dla Was zdjęcia ukazujące szczerą i prawdziwą historię. Staramy się tworzyć fotografie w ten sposób by opowiadały historię – abyście wracając do nich po czasie, mogli odtworzyć we wspomnieniach ten mały wycinek w czasie, który przywoła uśmiech na twarzy czy łzy wzruszenia. Za to kochamy fotografię. Uważamy, że dzięki niej podróżowanie w czasie jest możliwe.