Z tej strony

Emilia & Rafał

Dwie marzycielskie dusze wierzące, że miłość jest siłą, która napędza świat. Wszystko, co robimy, opiera się na tym przekonaniu. Poprzez fotografię pragniemy opowiadać piękne i szczere historie ludzi, którzy są dla nas niekończącym się źródłem inspiracji.

Fotografia jest dla nas przede wszystkim zatrzymywaniem ulotnych momentów. Uwielbiamy łapać emocje, spontaniczne uśmiechy czy łzy szczęścia lub wzruszenia. Cieszymy się, gdy ludzie obdarzają nas odrobiną zaufania i otwierają się przed nami nie udając nikogo.

Bliskość przyrody to dla nas nie tylko przyjemność, lecz również potrzeba. Góry i otaczająca nas przyroda stanowią nasz ulubiony sposób na wyciszenie się i odprężenie. Wolimy spokojną atmosferę malutkiego miasta od zgiełku ulic i ciągłej gonitwy. Nasze serca odnalazły spokój w niewielkim mieście, położonym w kotlinie otoczonej górami. Właśnie tu planujemy się zestarzeć. Jednak pomimo naszych introwertycznych dusz, bardzo cenimy sobie spędzanie czasu z bliskimi nam ludźmi. W naszym życiu bardzo lubimy klimat vintage. Uwielbiamy winyle z dobrą muzyką, ubrania z dawnych lat oraz stare meble, które dodają uroku naszemu otoczeniu i wprowadzają romantyczny nastrój. Wierzymy, że umiejętność dostrzegania i doceniania piękna, radości oraz dobroci w codziennych doświadczeniach jest kluczem do szczęścia, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za to co mamy. Fotografia jest dla nas jednym z największych skarbów, jakie kiedykolwiek mieliśmy. Dla nas zdjęcia to znacznie więcej niż tylko papier. Są one cennymi pamiątkami, pełnymi wspomnień, które przenoszą nas w inne miejsce i czas. I tak samo, jak wierzymy w moc prawdziwej miłości, która jest ponadczasowa, tak uważamy, że fotografia jest czymś nieprzemijalnym i zostanie z nami do końca życia. 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.