Nasz styl fotografii łączy wszystkie rzeczy, które najbardziej nas poruszają. Opowiadanie miłosnych historii, dokumentowanie ceremonii ślubnych lub ucieczka w czarujące miejsca z dwójką kochających się osób, to zdecydowanie to, co uwielbiamy robić.

Tymczasem poznajcie nas troszkę bardziej!

Cześć! Jestem Emila. Lubię spędzać czas z ludźmi, śmiać się głośno i chłonąć wszystko to, co dzieje się dookoła mnie. Lecz lubię też uciec gdzieś, gdzie nie będzie zupełnie nikogo, wyciszyć się, odpocząć od tłoku ulic i ciągłej gonitwy. A gdy jestem sama, łapię dystans i żyje w zgodzie z własnymi emocjami. Jestem przede wszystkim wrażliwa, a to pozwala mi na czerpanie energii i inspiracji do własnych działań. Marzę… Marzę o podróżach, odkrywaniu świata, ale kto o tym nie marzy? Jestem zakochana w klimatach vintage i winylach z dobrą muzyką <3 

Czym jest dla mnie fotografia?

Przede wszystkim zatrzymywaniem ulotnych momentów. Uwielbiam łapać Wasze emocje, spontaniczne uśmiechy czy łzy szczęścia lub wzruszenia. Cieszę się, gdy obdarzacie mnie odrobiną zaufania i otwieracie się przede mną nie udając nikogo. Autentyczność w fotografii jest dla mnie bardzo ważnym aspektem, dzięki temu mogę tworzyć dla Was zdjęcia ukazujące szczerą i prawdziwą historię. Myślę, że mogę nazwać się artystką, choć nikt nie udzielał ze mną wywiadów i nie pojawiałam się w gazetach. Moja estetyka przejawia się w ciemniejszych kolorach, ale czy to źle? Każdy powinien mieć do zaoferowania coś od siebie, a ja już taka jestem. Na swoją fotografię chciałabym przelać troszkę magii, tworzą filmowy klimat pełen Waszych niezastąpionych uczuć.

Hej! Jestem Rafał. Myślę, że jestem osobą bardzo wrażliwą i upartą, która dąży do wyznaczonych sobie celów, ale wiecie jak to bywa… Czasami w trakcie zdobywania szczytów odciągasz wzrok, by podziwiać piękne widoki – tak jest właśnie ze mną. Lubię otaczać się ludźmi z którymi można porozmawiać na różne tematy, a zwłaszcza takie, które nas łączą. Wtedy mam wrażenie, że nawet nowo poznana osoba jest dla mnie bliska, jakbyśmy się znali od lat. Też tak czasem macie? Lubię pić kawę, relaksować się słuchając muzyki, a i dobrym serialem też nie pogardzę. O czym marzę? Myślę, że nie będę zbyt oryginalny. Chciałbym mieć piękny drewniany dom, kochającą żonę, cudowne dzieci, spełniać się w tym co robię i cieszyć się z każdego dnia. Marzę również o podróżowaniu i zobaczeniu wszystkich cudowności tego świata, no i oczywiście mieć ogromną kolekcję winyli.

Fotografia w moim życiu

Fotografią zaraziła mnie moja kochana dziewczyna i za to jej dziękuję, bo pewnie gdyby nie ona, to wcale nie odkryłbym w sobie duszy fotografa. Dzięki fotografii bardziej otworzyłem się na ludzi, pomaga mi ona w walce z moim wewnętrznym introwertykiem. Cieszę się, że spotykam na swojej drodze tak wiele wspaniałych osób i mogę im towarzyszyć podaczas bardzo ważnych chwil. Staram się, aby moje fotografie pokazywały jakąś historię, coś ważnego dla Was. Zależy mi, żebyście wracjąc po czasie do tych zdjęć, przypomnieli sobie jak czuliście się w danym momencie i wiernie odwzorowali momenty z przeszłości, które dzięki tym fotografiiom będą mogły trwać wiecznie w waszych głowach i sercach. 

OPOWIEDZCIE NAM SWOJĄ HISTORIĘ

Emilia  500 544 986
Rafał 695 982 821

Wszelkie prawa zastrzeżone
2020 White Heart

White Heart - klimatyczna fotografia ślubna inspirowana emocjami i szczerymi historiami
Polska | Warszawa | Wrocław | Kraków | Wieliczka | Zakopane | Nowy Targ | Gdów | Gdańsk