Dworzyszcze Wola Kraków | magiczne wesele

Zorganizowanie ślubu i wesela we własnym stylu jest bardzo dobrym pomysłem. Taka opcja będzie idealnie odzwierciedlać Waszą osobowość i upodobania, a także w pełni wyrazi Waszą wyjątkowość i sprawi, że będzie to niezapomniane wydarzenie, które będziecie wspominać przez długie lata. Martyna z Sebastianem postawili na magiczne wesele, ale jakby mogło być inaczej, jeśli są oni zawodowymi magikami! Klimat vintage górował tego dnia, a wszystkie elementy dekoracyjne nawiązywały do motywu magii i iluzji.  Martyna z Sebastianem wyglądali oszałamiająco, niczym wyjęci ze starego filmu o miłości. Przyjęcie weselne było pełne śmiechu i radości, a wykorzystany przez parę młodą wyjątkowy motyw sprawił, że wszyscy byli zachwyceni. 

 

Ślub w drewnianym kościele i własne przysięgi

Ślub w drewnianym kościele może być niezwykle romantycznym doświadczeniem, które będzie niezapomniane zarówno dla pary młodej, jak i dla zaproszonych gości. Drewniane ściany tworzą ciepłą i przytulną atmosferę, która idealnie nadaje się do uroczystości ślubnych. Martyna z Sebastianem oprócz kościelnej przysięgi zdecydowali się również na przeczytanie sobie nawzajem własnej przysięgi. Wyrazili swoje uczucia i obietnice, które płynęły prosto z serca, a ich ceremonia miała jeszcze głębszy wymiar. To niezwykle emocjonalne doświadczenie sprawiło, że każdemu zmiękło serce i niejednej osobie zakręciła się w oku łza. 

 

Przyjęcie ślubne w Krakowie w Dworzyszcze Wola

Po ceremonii ślubnej wszyscy pojechali na wesele do pięknej restauracji jaką jest Dworzyszcze Wola w Krakowie. Dekoracje w stylu Harrego Pottera oczarowały każdego z gości, nas oczywiście też. Impreza rozpoczęła się od toastu, a goście zostali poczęstowani koktajlami magii. Martyna i Sebastian postanowili podczas swojego pierwszego tańca zaskoczyć nas pokazem iluzji. Lewitujący stolik czy podpalona papierowa róża zamieniająca się w prawdziwą, robiło wrażenie!  Nasza para młoda wpadła również na pomysł, by zorganizować taniec ze świecami. To było bardzo urocze i romantyczne. Taniec ze świecami na weselu może być doskonałą atrakcją. Jest to piękny sposób na zakończenie zaślubin, a także wyraz wdzięczności gościom za ich obecność. To również okazja do wspólnej zabawy dla młodej pary i ich gości, dzięki czemu może stać się niezapomnianym elementem weselnego wieczoru.

Dzień ślubu Martyny i Sebastiana był jednym z najbardziej udanych i niezapomnianych dni. Uroczystość w drewnianym kościele i weselna zabawa zapadła w pamięci wszystkim gościom. To właśnie miłość sprawia, że dzień ślubu jest wyjątkowym doświadczeniem, które będzie trwać przez resztę życia.

play_circle_filled
pause_circle_filled
Al Bowlly - The Very Thought of You
volume_down
volume_up
volume_off

Miejsce ślubu: Kościół św. Jakuba Apostoła w Więcławicach

Miejsce wesela: Dworzyszcze Wola

Garnitur: Dom Krawca Katowice

Bukiet I dekoracje: Lejman Design Group

Samochód: Auto Ślub Romeo

Zespół: Vega Andrychów

Barmani: Zaszejkerowani

Van prosecco: Bacci Prosecco Van

Zobacz kolejne historie

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.