Pałac Tłokinia | kościelny ślub plenerowy

Pałac Tłokinia to jedno z piękniejszych miejsc na organizację wesela, niesamowicie klimatyczne i na każdym kroku wprowadzają w zachwyt. Wykonując reportaż ślubny w pałacu nie sposób o nudę i przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. Ale zacznijmy od początku!

Co prawda z Adą i Maćkiem nie mieliśmy okazji spotkać się osobiście przed ślubem, ale porozmawialiśmy podczas wideo rozmowy, w czasie której z wielkim entuzjazmem i radością opowiadali nam o swojej wizji dotyczącej dnia ślubu. Od tamtej rozmowy nie mogliśmy się już doczekać, aby stanąć z nimi twarzą w twarz i móc towarzyszyć im podczas tak ważnej chwili wykonując dla nich reportaż ślubny.

Pomimo że pałac może kojarzyć się z określonymi zasadami i sztywną elegancją, to wesele Ady i Macieja wcale tego nie przypominało. W Pałacu Tłokinia zagościło pełno luzu, radości i szaleństwa. Parkiet płonął od tańców, a śmiechom nie było końca. Para młoda prezentowała się niesamowicie, niczym wyjęte wprost z kart katalogu modowego, ale tacy właśnie są — piękna i po uszy zakochana para. Cały czas spoglądali na siebie z wielkim uczuciem. Po prostu są jedną z tych par, które naprawdę wiedzą jak się cieszyć sobą i dniem swojego ślubu! Cudownie było być częścią tak magicznego dnia, za co z całego serca dziękujemy wszystkim obecnym!

Ceremonia i przyjęcie: Pałac Tłokinia Kościelna

Oprawa muzyczna: Nocny Koncert

Barber: Salon Sztos

Makijaż: Anna Wrzodak

play_circle_filled
pause_circle_filled
Al Bowlly - The Very Thought of You
volume_down
volume_up
volume_off

Zobacz kolejne historie

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.