Reportaż ślubny Stary Dworzec

Nie będziemy ukrywać, że sielsko-rustykalne klimaty są bliskie naszemu serduchu. Swoboda, naturalność, czułe gesty i bliskość dwojga ludzi jest dla nas ogromną inspiracją. Już na spotkaniu z Gosią i Kubą czuliśmy, że ich wesele będzie właśnie takie i nie myliliśmy się. Od tamtego momentu odliczaliśmy dni do tego wydarzenia.

Dom Kuby był wyjęty niczym z książki o zaczarowanym ogrodzie, drewno, konie, dziki sad stworzyły niesamowitą aurę tajemniczości. Przygotowania Gosi i błogosławieństwo odbyło się na zewnątrz, co również było strzałem w 10, bo przyroda rządzi jeśli chodzi o światło i klimat. 

Ceremonia odbyła się w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Gorlicach. Do ołtarza poprowadził Gosię jej tata i nie ukrywamy, że zawsze takie wprowadzenie jest dla nas bardzo wzruszające. Przyjaciele Gosi i Kuby przygotowali niezwykle piękną oprawę muzyczną, która dodała jeszcze mocniejszego nastroju tego dnia. Po ceremonii udaliśmy się na przyjęcie do Starego Dworca, gdzie już od początku na parkiecie był ogień. 

Sesja ślubna nie odbyła się nigdzie indziej, jak w ogrodzie u Kuby. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji, bo miejsce jest naprawę piękne, ale nie przedłużając, zapraszamy Was na obejrzenie reportażu ze ślubu Gosi i Kuby, która na długo zostanie w naszych sercach.

MiejsceStary Dworzec 

Suknia: Kwiat Lotosu Katowice 

DJ: Dariusz Hołtys

play_circle_filled
pause_circle_filled
Patrick Watson - Je te laisserai des mots
volume_down
volume_up
volume_off

Zobacz więcej naszych historii