Dworek Separowo | romantyczny ślub

Cała uroczystość została zaplanowana z elegancją i romantyzmem, co doskonale odzwierciedliło osobowość Eweliny i Michała i ich relacje z bliskimi. Przybyli goście czuli się wyjątkowo, a samo ślubne przyjęcie było niezapomnianym doświadczeniem.

 

Ślub w drewnianym kościele świętego Marcina w Granowie

Ewelina i Michał wzięli ślub w drewnianym kościele św. Marcina w Granowie. To piękne i nastrojowe miejsce nadało uroczystości szczególnego klimatu. Magia tego dnia rozlała się po całym kościele. Michał zobaczył swoją przyszłą żonę po raz pierwszy dopiero wtedy, kiedy Ewelina pojawiła się w kościele, prowadzona przez swojego brata. Światło tego dnia sprawiło, że cała przestrzeń kościoła wyglądała jeszcze piękniej.

 

Wesele Dworek Separowo

Jednak to tylko początek wyjątkowej przygody.

Wesele odbyło się w Dworku Separowo, w miejscu które zafundowało nam magiczną i romantyczną atmosferę przyjęcia weselnego. Na wesele przybyli bliscy i przyjaciele młodej pary, którzy z przyjemnością uczestniczyli w uroczystości.

Tasty Catering zadbał o przepyszne jedzenie, a DJ Winylowy zapewnił świetną zabawę na parkiecie. Michał i Ewelina oraz ich weselni goście świetnie się bawili, co było widać zarówno przy stolikach, jak i na parkiecie. To była piękna i wyjątkowa uroczystość, którą na pewno długo będziemy pamiętać.

Nie przedłużając zapraszamy na romantyczny ślub Eweliny i Michała w Dworku Separowo oraz do zanurzenia się w wyjątkowym klimacie drewnianego kościoła św. Marcina w Granowie.

Miejsce ślubu: Kościół świętego Marcina w Granowie

Miejsce wesela: Dworek Separowo

Suknia ślubna: Place for dress

Garnitur: Buczyński

Makijaż i fryzura: Jagoda Piotrowska makeup

Bukiet: Na łodygach

Dekoracje: Dekora Studio

Papeteria: Anna Jóźwiak

Dj: Winylowy

Barman: Sweet&Sour

play_circle_filled
pause_circle_filled
Abel Korzeniowski - Satin Birds
volume_down
volume_up
volume_off

Zobacz kolejne historie

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.