Oaza Leńcze | odnowienie przysięgi

W malowniczej Oazie Leńcze, ukrytej w przytulnym zakątku obok Krakowa, Zosia i Borys postanowili nadać nowy wymiar swojemu związkowi poprzez odnowienie przysięgi małżeńskiej. Późna jesień otuliła to magiczne miejsce, tworząc idealną atmosferę dla tego wyjątkowego wydarzenia.

Przed uroczystym odnowieniem przysięgi w Oazie Leńcze, Zosia i Borys zdecydowali się na romantyczną sesję zdjęciową. To było nie tylko uwiecznienie ich miłosnej historii, ale także piękne wprowadzenie do symbolicznego aktu, który miał nastąpić.

Zosia i Borys odczytali przysięgi, które napisali do siebie. Słowa napełnione uczuciami i obietnicami stały się fundamentem tego symbolicznego aktu. Czytając je nawzajem, para znalazła się w wirze emocji, które przywołały wspomnienia z ich drogi życiowej. Dla Zosi i Borysa to odnowienie przysięgi było jak nowy rozdział w ich życiu, pełen gotowości na wspólne pokonywanie przyszłych wyzwań.

Muzyka smyczkowa delikatnie rozbrzmiewała w tle, dodając do atmosfery nutę romantyzmu. Dźwięki skrzypiec dopełniały chwilę, tworząc melodię, która towarzyszyła Zosi i Borysowi podczas odnowienia przysięgi. To było jak symfonia miłości, której każda nuta była wyjątkowym akcentem w ich wspólnej historii.

Oaza Leńcze, otoczona przyrodą i spokojem, stworzyła idealne tło dla romantycznej sesji fotograficznej. Uważnie rejestrowaliśmy każdy gest, spojrzenie i uśmiech, zatrzymywaliśmy chwile pełne miłości i wzajemnego szacunku. Reportaż, który powstał tego dnia, stał się opowieścią o tym, jak czas i doświadczenia pogłębiają więź między dwojgiem ludzi.

Podsumowując tę magiczną chwilę, odnowienie przysięgi w Oazie Leńcze stało się nie tylko wyjątkowym wydarzeniem dla Zosi i Borysa, ale również inspiracją dla innych par. Romantyczna fotografia, utrwalająca te wzruszające momenty, teraz stanowi piękną pamiątkę i świadectwo trwałej miłości, która zakwitła w sercach tej wyjątkowej pary.

Miejsce: Oaza Leńcze 

Papeteria: Written by S

Kwiaty: Pracownia Florystyczna „Coś pięknego”

Dekoracje: Strojone

Słodki stół: Kage Torty Naturalne

Oprawa muzyczna: Quattro Corde Wedding

Makijaż: Anna Zielińska

play_circle_filled
pause_circle_filled
Abel Korzeniowski - Charms
volume_down
volume_up
volume_off

Zobacz kolejne historie

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie i optymalizacji doświadzeń. Korzystając ze strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies.